Навіщо замовляти рекламу сайту (магазину) в інтернеті? Де розмістити

У сучасному світі практично всі сфери бізнесу перейшли в інтернет. Більшість покупок товарів, замовлення послуг та інші операції проходять онлайн, тому навіть фізичні магазини потребують розробки сайту та інтернет-реклами. Логіка проста — чим краще представлена компанія у мережі, тим більше охоплення потенційних споживачів, відповідно і обсяги продажів. Кожний поважаючий себе бізнес постійно бореться за перші місця у пошуку Google, збільшує конверсію та покращує взаємодію з аудиторією. Допомагає у цьому такий вид просування як рекламна інтеграція з авторитетними сайтами. Докладно розповідаємо як це працює, та чому так важливо.

Що таке купівля посилань, або розміщення рекламних матеріалів

Вибір майданчика для розміщення реклами

Отже, якщо розглядати інтернет-магазин як основний майданчик для продажу товарів, то головною запорукою його успішності буде показник охоплення аудиторії. Тобто, наскільки просто знайти його через інтернет-пошук. Наприклад, якщо декілька компаній пропонують аналогічні товари, то вищі продажі будуть у тієї, яка знаходиться на перших позиціях пошуку Гугл та інших пошукачів. Яким же чином пошукова система визначає лідерів ТОПу? Декілька основних показників:

  • SEO оптимізація вашого сайту (онлайн-магазину). Наявність правильних текстів з ключовими словами, внутрішня перелінковка, швидкість роботи ресурсу, релевантність (відповідність запиту та результату пошуку).
  • Зручність та ефективність сайту. Цей показник впливає на поведінку користувачів, якість взаємодії, рівень відмов. Іншими словами — наскільки подобається аудиторії оформлення та функціонал вашого ресурсу.
  • Наявність посилань з інших сайтів. Це важливий параметр, який дає зрозуміти пошуковій системі, що ваш ресурс дійсно якісний, тому на нього посилаються інші авторитетні сайти.

Як бачимо, Google та інші пошукові системи велике значення надають наявності посилань, які ведуть на ваш сайт з інших сайтів. Проте, це не тільки позитивно впливає на пошукову видачу, але й вирішує ще одне важливе завдання. Адже, якщо популярний портал рекомендує вашу компанію, це підвищує її авторитетність, формує відповідний імідж. Іншими словами, ви отримуєте зацікавленого потенційного клієнта, який вже готовий перейти за посиланням та зробити покупку. Саме тому, слід уважно обирати де саме замовляти розміщення посилань. Які ж критерії вибору майданчику для розміщення рекламних статей?

  • Якість сайту для розміщення реклами. Це повинен бути сучасний ресурс, який постійно оновлюється, має стійку аудиторію читачів, відповідально ставиться до оформлення матеріалів.
  • Тематика сайту, яка відповідає вашій сфері. Розміщувати рекламні матеріали варто лише на спеціалізованих ресурсах. Якщо це реклама техніки, то портал з оглядами гаджетів, якщо модний одяг — жіночий сайт.
  • Можливість розміщення відкритих (dofollow) посилань назавжди. Ви повинні бути впевнені, що опублікований матеріал залишиться активним на роки вперед, а посилання на ваш сайт не будуть закриті від пошукових роботів.

Де розмістити рекламу, гостьову статтю в Україні

Сайти для розміщення реклами Україна

Як ми вже писали, обирати сайт для розміщення реклами необхідно виходячи з його якості, авторитетності, тематики та стабільності. На сьогодні практично всі популярні ресурси пропонують рекламну інтеграцію, все залежить від вартості співпраці. Ми можемо рекомендувати такі тематичні сайти для рекламодавців:

Перейшовши за посиланнями ви отримаєте інформацію про всі можливості розміщення реклами, умови та ціни.