Актуальна техніка Apple 2023, яку варто купити сьогодні

2023 рік видався багатим на новинки для всіх поціновувачів продукції Apple. Компанія презентувала нову лінійку смартфонів, оновлені ноутбуки, моноблоки, планшети, навушники та інші пристрої. У даному огляді ми допоможемо вам зорієнтуватися у різноманітті найцікавіших варіантів, надамо корисні поради. Дізнайтеся, яку модель iPhone 15 варто купити саме вам.

Лінійка iPhone 15 (Plus, Pro, Pro Max)

Айфон 15 та Айфон 15 Про

Цьогорічні моделі телефонів Apple є свого роду ювілейними, адже вони йдуть під порядковим номером 15. Тож розробник ретельно підійшов до проектування смартфонів, запровадивши у них цілу низку нововведень та сучасних технологій. Всього у сімействі присутні чотири версії смартфонів:

  • iPhone 15 (діагональ 6,1 дюйма, чіп A16 Bionic, ємність сховища 128, 256, 512 ГБ, кольори Black, Blue, Green, Yellow, Pink).
  • iPhone 15 Plus (діагональ 6,7 дюйма, чіп A16 Bionic, ємність сховища 128, 256, 512 ГБ, кольори Black, Blue, Green, Yellow, Pink).
  • iPhone 15 Pro (діагональ 6,1 дюйма, чіп A17 Pro, ємність сховища 128, 256, 512 ГБ, 1 ТБ, кольори Black Titanium, White Titanium, Blue Titanium, Natural Titanium).
  • iPhone 15 Pro Max (діагональ 6,7 дюйма, чіп A17 Pro, ємність сховища 256, 512 ГБ, 1 ТБ, кольори Black Titanium, White Titanium, Blue Titanium, Natural Titanium).

Широкий вибір моделей дозволяє обрати девайс за власними вподобаннями. Базові Айфон 15 та Айфон 15 Плюс позиціонуються як бюджетні, мають яскраве забарвлення, покращену камеру. На той час, як Айфон 15 Про та 15 Про Макс — це флагманські пристрої, які отримали новий титановий корпус в оригінальних кольорах, потужний процесор останнього покоління, додаткові можливості для фото та відеозйомки. Ще однією перевагою новинок є поява зарядного порту USB Type-C замість Lightning.

Нові MacBook Pro 14” та 16”

Макбук Про 2023 року

Цікавий парадокс, у 2023 Apple вже презентувала лептопи з процесором M2, проте наприкінці року показала нові версії на чіпі M3 (Pro, Max). Таким чином, можливо обрати або попередню модель за більш доступною ціною, або ж найновішу на 3-нанометровому процесорі. Коротко розповідаємо про них.

Головна відмінність у зовнішньому вигляді MacBook Pro зразка кінця 2023 року — це поява нового кольору Space Black (чорний космос), який прийшов на зміну Space Gray (сірий космос). Але у лінійці залишився і традиційний Silver (сріблястий). Як на наш погляд, чорне матове забарвлення виглядає чудово, дозволяючи вирізнятися серед звичайних, стандартних кольорів.

Всього було презентовано дві оновлені моделі: MacBook Pro 14 дюймів, та MacBook Pro 16 дюймів. Всі вони оснащені процесорами нового покоління Apple Silicon M3, а також більш продуктивними версіями M3 Pro та M3 Max. Кожна з доступних моделей має декілька версій, які відрізняються рівнем технічного оснащення. Так, найдоступнішим є Макбук Про 14 М3, а найдорожчим, професійним ноутбуком — Макбук Про 16 М3 Макс. Проте, загалом, кожний з пристроїв, незалежно від конфігурації вже продемонстрував значний приріст швидкості та продуктивності. До прикладу, швидкість процесору найпотужнішого MacBook Pro 16” підвищилася на 80%, у порівнянні з аналогічним лептопом на М1. А якщо брати більш давні моделі на Intel, то вони повільніші у 11 разів!

Оновлений Apple iMac 24” M3

Аймак 2023

Наостанок декілька слів про нову модель моноблоку від Apple. Відомо, що він не оновлювався з 2021 року, коли з’явилася перша версія з 24-дюймовим дисплеєм та чіпом M1. Наразі розробник випустив покращену версію, яка не відрізняється за дизайном, але вже оснащена процесором M3. При цьому, максимальний об’єм оперативної пам’яті підвищився до 24 гігабайтів. Це все зробило його швидшим у 2 рази у порівнянні з Аймак М1, або у 4 рази, порівнюючи з Аймак 21,5 на Intel. Нагадаємо, що моноблок має діагональ екрана 24 дюйми та пропонується у таких варіантах кольору корпусу: Blue, Green, Pink, Silver, Yellow, Orange, Purple.